Darling Tote Bhutan

Extra velká a přitom lehounká vyztužená kabela, do níž se vejde i notebook, velké desky a mnoho dalšího. Slouží jako elegantní nákupní taška, taška na pláž, na piknik, nebo na procházku, kamkoliv vás váš den zavede. Je poetická, extravagantní i praktická. Bhútánská kira, jež se krásně vyjímá na ananasové kůži, dodává kabele jedinečnost a příběh. 

Darling Tote Pearl

Perleťová ananasová kůže, jež je velmi něžnou a elegantní, je doplněna zemitými odstíny bhútánské kiry, skořicovo hnědou s oranžovými podtóny a bílou kresbou. Tato kira je i uvnitř kabelky a krásně se prolíná zvenku dovnitř. Je ručně tkanou bavlněnou látkou, barvenou přírodními barvami, vytvářenou po mnoho času bhútanskými ženami. Kabelka krásně drží tvar, je lehká a bez kování a popruhů. 

Darling Tote Cinnamon

Nadčasová skořicová ananasová kůže je doplněna světle skořicovou kirou s barevnými a zemitými kresbami, vytváří unikátní variantu Darling Tote střihu. Tato kira je velmi luxusní, jedná se o hedvábí na bavlně a je to naprosto jedinečný kousek. Její podšívka je z přírodní bio bavlny, která krásně ladí se zemitým aspektem této kabelky. 

Darling Tote Antique

Antická zlatá minerální ananasová kůže je v kontrastu se světle skořicovou hedvábno-bavlněnou kirou. Jedná se o extravagantnější model, který rozzáří váš outfit i vaši osobu, jako paprsky slunce, jež jsou doplněné pevnou náručí domova.


Cena modelu: 16 890 Kč


Technické údaje

Velikost: 41 x 29 x 17 cm.

Výška ucha 18 cm.

Jedna velká kapsa - neobsahuje doplňkové kapsičky.

Podšívka z čisté off-white přírodní bavlny.