Bhutan Limited

limitovaná kolekce s ručně tkanými bhútánskými kirami 

Bhútánská kolekce představuje jedinečnost a kouzlo. Je spojením přírodní kvalitní ručně tkané bhutanské kiry s novou revoluční ananasovou kůží nového světa.

Barevné tóniny a netradiční struktura ananasové kůže se propojuje v kouzlu elegance s bhutanskou kirou, jež je tkaná z hedvábí a pevných vláken bavlny, barvené přírodními barvivy. Podšívka kabelky je tvořena bhutanskou kirou, která se prolíná do vnějšího designu, kde se viditelně propojuje a snoubí s ananasovou kůží. Zároveň je kabelka doplněna bhutanským šátečkem, který si žena může uvázat na kabelku nebo jako doplněk do vlasů, kolem krku, zápěstí… a podtrhnou tak svou jedinečnost a vlastní styl.

Bhutan modely

Kolekce Bhutan Limited vychází ze základních střihů značky By Mirasha ve spolupráci s Lilií Khousnoutdinovou a Ecstatic. Střihy jsou však ozvláštněny unikátními kirami z Bhútánu - látkami tkanými ručně po jednom kusu ženami z bhútánské komunity. Každý vzor kiry je unikátní a pouze v jednom kusu, ze kterého vyrobíme maximálně čtyři kusy kabelek. Můžete si tak být jistá, že máte opravdový unikát.

Vybírat můžete z barevných kombinací modelů Darling Tote, Purity Wisdom a Business Friend.