Purity Wisdom Bhutan

Purity wisdom je model který je velmi elegantní, praktický i všestranný. Jeho střih umožňuje jej nosit v ruce, nebo na popruhu přes rameno. Prostřední část modelu je ozdobena bhútánskou kirou, které dává vyniknout a jež objímá a doplňuje. Podšívka kabelky je taktéž ušita z bhútánské látky stejného vzoru a je detailně propracovaná a praktická. 

Purity Wisdom Emerald

Zelená ananasová kůže a zelená bhútánská kira s jemným detailem magentové a žluté drobné kresby je naprostým smaragdovým skvostem, jež se hodí k podtrhnutí vaší jedinečnosti a půvabu. Krásně se snoubí s tóny, jež jsou přítomny v barevné kresbě kiry, anebo jednobarevným jednoduchým outfitem. Od sportovní po elegantnější styl. 

Purity Wisdom Ruby

Malinová ananasová kůže doplněná zářivě žluto malinovou kresbou bhútánské kiry dává snít o odvaze, vášni a dobrodružství. Vyšívaná kira hedvábí na hedvábí... Vrchol luxusu...

Purity Wisdom Citrine

Antická zlatá ananasová kůže doplněná hedvábnou kirou, hedvábí vyšívané na hedvábí, v oranžových odstínech zapadajícího slunce, s jemnou kresbou barevných detailů. Dodá vašemu outfitu hřejivost a originalitu. 
Cena modelu: 16 940 Kč

Cena modelu: 26 862 Kč

Cena modelu: 19 723 Kč
Technické údaje

Velikost: 27 x 25 x 12 cm

Vnitřní kapsička v podšívce o velikosti 12cm a otevřená kapsička z ananasové kůže  na mobilní telefon.

Podšívka z pravého hedvábí v barvě mašle.

Odepínací popruh na rameno z ananasové kůže bez prodlužování.

Kovový energetický symbol k zavěšení a harmonizaci.

Zakázkové YKK zipy nejvyšší kvality.