Business Friend

Model Business Friend je navržen jako společník pro podnikavou ženu. Vejde se do něj velký tablet anebo malý lehký notebook. Jistě žena s sebou netahá těžkou a velkou elektroniku - tu si nechává doma nebo ve své kanceláři. Ale na pochůzky s klienty s sebou nosí malou verzi, sešit, a pár potřebností. A přesně na takový obsah je tento model připraven. Pojmout a ochránit nezbytnosti podnikavé a tvůrčí ženy a zároveň ji být doplňkem vyjadřující její originalitu, eleganci a styl. Hodí se ovšem i pro běžné nošení, kdy si s sebou na schůzku s kamarádkou bereme iPad/Tablet abychom ji ukázaly své fotky nebo návrhy, které chceme sdílet jen s nejbližšími a nikoliv online. Jeho horní šev je přiznán a specificky zašitý tak, aby vynikla jedinečnost ananasové kůže.

Business Friend Pearl

Perleťová se starorůžovým hedvábím: perleťově bílá doplněná poetickou starorůžovou, kombinace vystihující jemnou ženskou krásu a něhu, přitom čistotu a eleganci, která obejme svým kouzlem a láskou každého kdo na ni pohlédne. Bude vás tak ve vašich pochůzkách doprovázet něha a půvab, která je ve vás a váš business friend vám ji zrcadlí. 

Business Friend Cinnamon

Skořicová se slonovinovým hedvábím, stříbrné kování: teplý světlý odstín hnědé, v naturální struktuře, doplněný jemným snovým slonovinovým hedvábím. Přírodní a nadčasová elegance, spojení s přírodou a přitom luxusem a šmrncem, v naší podnikavosti a tvorbě. 

Business Friend Black

Metalická černá s lososově růžovým hedvábím, stříbrné kování : černá elegance je rozzářena metalickým leskem a doplněna jemným odstínem elegantní lososově růžového hedvábí. Tato varianta vystihuje neustálou eleganci a přitom něžně a nenuceně ukazuje, že originalita a zář je v nás a poukazuje na naši jedinečnost a vnímavost. 


Cena: 13 710 Kč


Technické údaje

Velikost: 37 x 24 x 7 cm

Vnitřní kapsička v podšívce o velikosti 12cm a otevřená kapsička z ananasové kůže  na mobilní telefon.

Podšívka z pravého hedvábí v barvě mašle.

Odepínací popruh na rameno z ananasové kůže bez prodlužování.

Kovový energetický symbol k zavěšení a harmonizaci.

Zakázkové YKK zipy nejvyšší kvality.