Fashion Shopper

Model Fashion Shopper je každodenní kabelka pro jakoukoliv příležitost. Její lehkost a univerzálnost je překvapující. Je jen lehce vyztužena, takže se přizpůsobí plnosti obsahu. Vejde se do ní překvapivě hodně. Může být kabelkou při cestování - lehce se složí do kufru a nic neváží. Můžete ji využít jako praktickou tašku přes rameno při nákupech a pobytech kdekoliv, ale zároveň vás klidně zkrášlí při romantickém obědě nebo poetické procházce. Je opravdu velmi univerzální, praktická a jednoduše jedinečná. Nemá popruh na rameno, protože její "uši" jsou akorát na rameno i do ruky zároveň. Nemá kování, jen zip, tudíž je extra lehká a skladná.

Fashion Shopper Pearl

Perleťová s hedvábím starorůžové : velmi jemná a ke všemu se hodící poetická kombinace pro ženy, které chtějí podpořit svou jemnost a půvab, ideální na jaro a léto. 

Fashion Shopper Mulberry

Ostružinová s hedvábím slonovina: tmavá malina nebo barva mladého vína, v kombinaci se slonovinovým hedvábím vytváří hloubku, silnou eleganci, a důvtip. Naprostá nadčasovost a elegance, pro ženu která je nekompromisní ve své jedinečném stylu a osobnosti a zůstává tajemná a snová. Velmi se hodí na babí léto a podzim. 

Fashion Shopper Silver

Stříbrná metalická s hedvábím růžové výrazné hravé: extravagantní a přesto půvabná a hravá kombinace metalické stříbrné s výraznou růžovou, odhaluje hravost, divokost a nebojácnost ženy, která ji nosí. Připomíná ji svou jedinečnost a nespoutanost. Ideální pro mladé ženy, hravé ženy ale i extravagantní zralé ženy. 

Fashion Shopper Black

Černá metalická s hedvábím růžové výrazné hravé: v záři reflektorů, chic a hravosti. Tak by se dala definovat kabelka a žena, pro kterou je určená. Černá elegance, přesto originální a výrazná díky metalickému lesku, který je ovšem jemný a ladící ke všemu. Růžová mašle ji dodává hravosti a ženskosti, jakož i vnitřní část v růžové, která rozzáří jemnost, skrývající se v každé ženě. 


Cena modelu: 13 200 Kč


Technické údaje

Velikost: 32 x 24 x 12 cm

Vnitřní kapsička v podšívce o velikosti 12cm a otevřená kapsička z ananasové kůže  na mobilní telefon.

Podšívka z pravého hedvábí v barvě mašle.

Odepínací popruh na rameno z ananasové kůže bez prodlužování.

Kovový energetický symbol k zavěšení a harmonizaci.

Zakázkové YKK zipy nejvyšší kvality.