Infinity Trinity

Model Infinity Trinity je elegantní a chic model. Kabelka je vyztuženější a drží tvar, ale přesto zůstává lehkou. Je vyztuženější a drží tvar. A to i díky jejímu specifickému šití okolo lemu. Tzv. "kedr" z ananasové kůže, který vytváří elegantní orámování a pevnost boků kabelky. Má kování na "uši" a extra prodloužený zip pro praktické otevírání do široka a snadné hledání v obsahu kabelky. Je skvělým doplňkem pro elegantní situace a dámy. Zároveň zůstává jemná, nadčasová a praktická. Snadno se nosí v ruce, ale kdo dává přednost nošení na delším popruhu, ať již křížem přes tělo nebo na jednom rameni, je zde také možnost díky přídavnému popruhu. Nic tím na své eleganci neztratí. Hodí se ke kostýmkům i k šatům a na jakékoliv příležitosti.

Infinity Trinity Pearl

Perleťová s hedvábím slonovina: elegantní jemnost a snový půvab, který podporuje sebe jistou ženu, v jejím sebe vnímání, a přitom neodhaluje nic, co by sama neodkryla. 

Infinity Trinity Cinnamon

Hnědá s hedvábím slonovina: moderní šmrnc, přírodní a elegantní obraz silné ženy jež v sobě drží čistotu duše, představuje model skořicově hnědé s hedvábím slonovina, jako jízda v retro kabrioletu i moderním elektro autě. Naprostá nadčasovost. 

Infinity Trinity Black

Černá s hedvábím slonovina: elegance, síla, bezčasovost je definicí ženy, kterou doprovází tato kombinace a posiluje v ni jejího silného ducha. 


Cena: 13 920 Kč


Technické údaje

Velikost: 33 x 22 x 10 cm

Vnitřní kapsička v podšívce o velikosti 12cm a otevřená kapsička z ananasové kůže  na mobilní telefon.

Podšívka z pravého hedvábí v barvě mašle.

Odepínací popruh na rameno z ananasové kůže bez prodlužování.

Kovový energetický symbol k zavěšení a harmonizaci.

Zakázkové YKK zipy nejvyšší kvality.