Purity Wisdom

Stylový kabelkový košíček, pevný a hlubší, přitom přehledný a akorát velikostí na vše potřebné. Vejde se do něj Velký iPad - Tablet. Název tohoto modelu Čistota Moudrost jej vystihuje - nadčasovost, již víme co chceme, každodenní elegance a přitom originalita.

Purity Wisdom Pearl

Perleťová se starorůžovým hedvábím, stříbrné kování : jemnost, půvab, čistota, elegance, snivost. Taková slova by mohla vystihnout tuto variantu. Třpytivá perleťově bílá, ke každé příležitosti se hodící, k jakémukoliv outfitu ladící, a přitom snová svou hedvábnou růžovou podšívkou a mašlí, která vyjadřuje, že láska, něha a poezie je v každém dni, jen na ni pohlédnout. A pohled na tuto kabelku takovému pohlížení na život přesně učí. Jeho nositelku bude inspirovat a ona své okolí. 

Purity Wisdom Antique 

Antická zlatá třpytivá se světle zlatým hedvábím, zlato měděné kování. Tato kombinace je hřejivá, zlatý tón není tak extravagantní jako u předchozí varianty, ale je to teplejší tón zlaté, jemně třpytivé a přitom tlumené. Vyjadřuje vnitřní teplo, pohlazení i zkrocenou vášeň. Je hřejivým doplňkem v podzimních dnech, ale i odrazem letního kouzla v jeho odstínech slunce. Zlaté hedvábí podtrhuje a umocňuje tuto vnitřní poezii, která nechává nakouknout a snít, o tajích záře slunce uvnitř nás. 

Purity Wisdom Gold

Zlatá metalická s hedvábím v barvě slonovina, zlaté kování : chcete-li zazářit ve velkém, pak je tento model v této kombinaci naprostá jasná volba. Je extravagantní svým třpytem zářivě zlaté metalické kůže, a zároveň jemný a elegantní slonovinovým hedvábím i jemnými oblými tvary a nadčasovým stylem.

Purity Wisdom Mulberry

Kabelkový košíček v ostružinové barvě, smyslné a šťavnaté barvě zralých plodů, hřejivé extázi rudých líček radosti a úsměvu, doplněný něžným jemným slonovinovým hedvábím křehkosti a něhy. Tento model probouzí životní náboj, radost a smyslnost, jakož i jemnost, a dodává nám šmrncu nadčasovosti. Hodí se k šatům i elegantním džínám, v situaci, kdy jsme jemné a vznešené jako kněžky, ale i v situaci, kdy jsme divoké, hravé a moderní. Jeho střih a barva jsou nadčasové, originální a působí, jakoby přišel z minulosti a přitom byl z budoucnosti. Spojuje tedy to nejlepší z obou časoprostorů :-) a dodává své majitelce nadčasového kouzla a šmrncu nového světa.

Purity Wisdom Black

Metalická černá s červeným hedvábím, stříbrné kování - kombinace naprosté síly a odvahy ženy. Zvenku metalická zářivá černá jako jiskřivá noční obloha, doplněná vášnivou nespoutanou rudou, hrdě a odvážně vyjadřující odvahu a moc ženství.


Cena: 13 820 Kč


Technické údaje

Velikost: 27 x 25 x 12 cm

Vnitřní kapsička v podšívce o velikosti 12cm a otevřená kapsička z ananasové kůže  na mobilní telefon.

Podšívka z pravého hedvábí v barvě mašle.

Odepínací popruh na rameno z ananasové kůže bez prodlužování.

Kovový energetický symbol k zavěšení a harmonizaci.

Zakázkové YKK zipy nejvyšší kvality.