Sosone Lily

Jedná se o elegantní nadčasový styl vyztužené kabelky, držící krásně svůj tvar a přesto působí jemně a nestrojeně. Kabelka je úžasně lehounká ačkoliv je pevná a šik. Je to styl kabelky, který můžeme vzít na profesionální schůzku ale i do restaurace, kavárny či na rande.

Její horní šev je přiznaný a vyniká tak unikátní materiál Pinatexu. 

Sosone Lily Pearl

Perleťově bílá třpytivá se slonovinovým hedvábím ve stříbrném kování: metalická perleťová bílá jako třpytivá perla, doplněná hladivým slonovinovým hedvábím, jako sen o skryté vzácné perle, kterou v sobě ukrývá hluboké nitro šarmantní ženy. Tento model vyzdvihne půvab a eleganci ženy, která jej nosí.

Sosone Lily Mulberry

Ostružinová s růžovo lososovým hedvábím v zlatém kování: barva mladého červeného vína, nebo zralých malin, působí šťavnatě a plně, zjemněná lososovým hedvábím skryté poezie, vyzdvihuje kouzlo ženské tajemnosti a smyslné něhy. Probouzí tyto kvality v žene, která ji nosí a vyzařuje její smyslný půvab.

Sosone Lily Silver

Stříbrná metalická se starorůžovým hedvábím ve stříbrném kování: odvážná zářivá stříbrná metalická doplněná starorůžovým něžným a poetickým hedvábím, jako spojení extravagance a něžnosti, spojení krásy dalekých hvězd s krásou zemské růže - odhalujíc tak v ženě, která ji nosí, její vnitřnílesk.


Cena modelu: 13 710 Kč


Technické údaje

Velikost: 30 x 21 x 8 cm

Vnitřní kapsička v podšívce o velikosti 12cm a otevřená kapsička z ananasové kůže  na mobilní telefon.

Podšívka z pravého hedvábí v barvě mašle.

Odepínací popruh na rameno z ananasové kůže bez prodlužování.

Kovový energetický symbol k zavěšení a harmonizaci.

Zakázkové YKK zipy nejvyšší kvality.